23.02.2024 23:10

Повідомити про новину

Поширити:

117У Тернополі відбулася  “Інтелектуальна битва університетів”, де команди з Тернополя, Львова, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська і Черкас змагалися між собою за звання переможця. Реалізувала проект, у якому взяло участь близько 100 людей, громадська організація “Молодіжне об’єднання “Файне місто”.
Суть проекту “Інтелектуальна битва університетів” у тому, щоб провести змагання у неформальній обстановці та показати, що можна весело та з користю для себе проводити вільний час.
За словами Юлії Ковальчук, координатора проекту, даний проект у Тернополі відбувається вже вдруге. Минулого року приймали участь лише тернопільські виші, а цього року  залучили студентів з різних куточків України. Плани на наступний рік глобальні – проект заплановано поширити на всі міста України, щоб Тернопіль дійсно довів свій статус студентської столиці. На разі намагались створити максимально дружню атмосферу для учасників заходу, зробити неформальні змагання, поєднати нічний клуб та інтелектуальні ігри, тренінги. Приємно, що учасники з інших міст здружилися та залишились задоволені заходом.