gazpostach

Ігор Гуда відвідав одиноких людей із будинків престарілих2206Громадський діяч, директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда вручив самотнім літнім людям, що мешкають у домах престарілих на Тернопільщині, солодкі подарунки й подякував за багаторічну нелегку працю. Зокрема, пакунки від Ігоря Гуди отримали підопічні геріатричних відділень у селі Денисів Козівського району, Саранчуки, що на Бережанщині та Перепельники на Зборівщині. Також, нагадаємо, перед тим солодке свято було організовано у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті. 

Ігор Гуда вирішив провідати стареньких напередодні Дня захисту літніх людей. Він вважає, що цей день — добра нагода подякувати бабусям і дідусям, потиснути їхні натруджені руки, обійняти й потішити добрим словом. У геріатричних відділеннях відвідувачам зраділи, адже до стареньких, які на схилі літ залишилися самотніми, рідко приїжджають гості.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважають людину, яка досягла 65 років. В Україні кожен п’ятий мешканець – особа похилого віку, шоста їх частина – самотні люди. На Тернопільщині вони мешкають у геріатричних відділеннях, часто — у віддалених селах, куди важко дістатися.

— Відомий підприємець і меценат Ігор Гуда приїхав до нашого закладу з місією добра, співчуття й милосердя. Така увага зігріває, — зауважив завідувач Денисівського геріатричного відділення Володимир Чазов.

— Стан розвитку суспільства визначається тим, як ми ставимось до літніх людей, — наголосив Ігор Гуда. — Нині, на схилі літ, старенькі потребують нашої уваги й опіки, а надто ті, хто через різні життєві обставини залишився самотнім. І як би добре про них дбали в геріатричних будинках, часто стареньким вкрай потрібні звичайне душевне тепло та щирі слова.

Завідувачі геріатричних відділень нашої області на умови праці та перебування тут престарілих не скаржаться, а намагаються знаходити спонсорів і, попри складну ситуацію, здійснювати ремонт, міняти комунікації та забезпечувати підопічних новими речами. Ігор Гуда допомагатиме геріатричним відділенням і всіляко підтримуватиме стареньких.

У геріатричному будинку в Саранчуках на Бережанщині проживає  17 літніх людей. Середній вік — 80 років. Усі вони втратили рідних. У Перепельниках – 15.

Усі старенькі щирі й по-дитячому наївні. Солодкі частунки приймають із вдячністю, а гостей – благословляють.

На фото: у будинку престарілих в с.Денисів Козівського району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*