29.02.2024 09:25

Повідомити про новину

Поширити:

 
268На Тернопільщину повертається все більше демобілізованих бійців, левова частина з них залишається без роботи.  Цьогоріч Державною службою зайнятості на Тернопільщині працевлаштовано лише 40 демобілізованих військових. Станом на 1 квітня для  417 колишніх учасників АТО продовжується пошук роботи.
Директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда вважає, що працевлаштування демобілізованих воїнів АТО має бути не лише на плечах Державної служби зайнятості, це – завдання соціально відповідальних роботодавців. Він зазначив, що за умови вакансій роботодавці мають обирати демобілізованих учасників АТО.
— Демобілізовані бійці прагнуть якомога швидше повернутись до звичного спокійного життя. Звісно, ми повинні допомогти їм стати на ноги, пройти реабілітацію, отримати соціальні гарантії і забезпечити роботою, — зауважив Ігор Гуда. — На Тернопільщині, де високий рівень безробіття, з пошуками роботи завжди було складно, але коли йдеться про наших захисників, то в конкурсі на те чи інше робоче місце вони повинні мати перевагу, адже там, на передовій, вони жертвували своїм здоров’ям та ризикували життям. Це повинні пам’ятати тернополяни і, насамперед, роботодавці. Саме тому «Креатор-Буд» першочергово готовий надавати перевагу демобілізованим бійцям.
Частина працівників «Креатор-Буду» теж зараз перебуває на фронті. Будівельники свідомо зробили свій вибір – захищати країну, а керівництво пішло їм назустріч. За всіма працівниками, які нині в АТО чи були там, збереглись робочі місця, вони отримали соціальний пакет. Будівельники «Креатор-Буду» також зводили фортифікаційні споруди для військових.
Нагадаємо, «Креатор-Буд» зводить житло для найбільш потребуючих учасників АТО в напрямку Підволочиського шосе, де незабаром з’явиться новий мікрорайон, названий на честь сучасних героїв.