gazpostach

Ігор ГУДА: “Бути християнином — це іспит, який складаєш щодня”12009Проща в Зарваниці — це, насамперед, можливість згадати, ким ми є насправді, можливість подумати про важливі і справді цінні речі, вважає громадський діяч, директор компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда. Дорога до Бога в кожного своя, каже він, хтось уже на правильному шляху, хтось – тільки наближається, а хтось — блукає і поки не може знайти напрямок. Зарваниця — місце, де ми можемо зупинитись, оцінити, хто ми, на якому шляху, а також подякувати за всі радощі та труднощі.

Ігор Гуда переконаний, що інколи складні моменти нам даються для того, аби ми зрозуміли, хто ми і чому прийшли на цю Землю.

— У мене в житті був переломний момент. Я професійно займався спортом, виступав у луцькій футбольній  команді, своє майбутнє пов’язував лише зі спортом. А потім отримав травму. І це таке враження, ніби ти стоїш абсолютно голий перед світом. Я тоді почав дуже багато читати і переосмислювати. І, попри те, що я читав дуже багато мотиваційної літератури, моєю настільною книгою стала Біблія.

Ігор Гуда каже, що, мабуть, тоді й зрозумів справжню суть християнства. Нині він – директор великої будівельної компанії, яка успішно працює в Тернополі, Києві та Львові. Працівники відгукуються про Ігоря Гуду, як про чуйного керівника, який готовий прийти на допомогу, але він про це навіть не хоче розповідати.

— Для мене бути християнином, це не просто повісити хрестик на шию чи прийти в неділю до церкви, це, насамперед, служити Господу своїми діями. Ми звикли щось просити в Бога і покладатись на нього, але рідко дякуємо за те, що маємо. Те саме зі званням християнина, яке потрібно заслужити. Це не іспит, який ти раз склав і маєш диплом, це екзамен, який складаєш щодня багато разів. Якщо я можу комусь допомогти, то, передусім, вдячний Богу за таку можливість, бо її могло б і не бути. А простягати руку допомоги – це не геройство чи благодійність, це звичайне бажання будь-якої людини, — додає Ігор Гуда.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*