Вчора, у десятому турі, початок першого тайму минув у рівній боротьбі, гравці обох команд багато помилялися, хоча відчувалося, що тернополяни хотіли заволодіти ініціативою.
Вже ближче до середини тайму команди обмінялися небезпечними моментами – в івано-франківців міг відзначитися Цюцюра, а у тернополян – Різник. Але все ж у компенсований до першого тайму час «Прикарпаття» відкрило рахунок. Відзначився той же невтомний Цюцюра – 0:1.
Другий тайм активніше розпочали івано-франківці, і як результат – на 53-й хвилині вони подвоїли рахунок. Відзначився Барчук, який відірвався від захисників і ефектно перекинув Механіва – 0:2. Тренер тернополян Ігор Климовський спробував змінити гру своєї команди, провівши заміни, але це не принесло бажаного результату. У середині тайму мали моменти як футболісти «Прикарпаття», так і тернополяни. Під кінець поєдинку футболісти «Ниви» заволоділи ініціативою, а гості небезпечно контратакували. Тернополяни мали можливість хоча б забити гол престижу, але підвела слабка реалізація. Отже, як результат, друга поспіль домашня поразка.
«Нива» – «Прикарпаття» – 0:2.
Голи: Цюцюра (45+1), Барчук (53).
Попередження: Демчук (55), Вовченко (90) – Матушевський (21), Квасний (83).
В одинадцятому турі 2 жовтня «Нива» зіграє на виїзді з лідером першої ліги – харківським «Металістом».