gazpostach

І четверте місце – досягнення!Жіноча й чоловіча збірні України з біатлону, наче змовилися, четвертими завершили свої естафети на Кубку світу в Антгольці.

При цьому до останнього наша жіноча команда боролася за бронзову нагороду, проте в кінцівці тернополянка Анастасія Меркушина все ж програла боротьбу Доротеї Вірер.

Хоча і цей результат можна вважати позитивним, враховуючи, що Юлія Журавок провалила свій етап, закінчивши його на 21-му місці з відставанням від лідера на одну хвилину. А якщо врахувати, що після хвороби у команду повернулася лідер – Олена Підгрушна – то Україна продовжує претендувати на медалі Чемпіонату світу.

Щодо нашої чоловічої біатлонної збірної, то вже втретє в нинішньому сезоні вона задовольнилася «дерев’яними» медалями. За відгуками експертів, тернополянин Дмитро Підручний провів ідеальну естафетну гонку в Італії. Він відстріляв «на нуль» на двох вогневих рубежах та ледве не випередив росіянина Бабікова у боротьбі за третє місце.

У тернополянина були шанси на бронзу, однак спортсмена підвели лижі. Підручний тримався за росіянином на важких підйомах, але відставав під час спусків.