gazpostach

2017-й почався успіхами для бійців греко-римського стилюУ стінах дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби підбили підсумки  минулорічної роботи.

– На початку 2016 року ми поставили перед собою цілі, працювали над їх виконанням і тепер маємо результат. Основний – досягнення Андрія Антонюка, який став чемпіоном України і представив нашу державу на чемпіонаті Європи та посів третє місце. З цим його і вітаємо, – розповів заслужений тренер України з греко-римської боротьби Андрій Телебан.

Тренер також відзначив вихованців Олега Дикого, Степана Жмурко та Володимира Войтовича, який братиме участь у чемпіонаті Європи 18-20 травня.

На підбиття підсумків завітав і заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Він привітав борців та їх наставників і наголосив, що греко-римська боротьба стає пріоритетним видом спорту для міста. А директор комунальної установи обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» Олег Любінський вручив подяки Андрієві Телебану, Віталію Ліщинському, Андрію Антонюку, Володимиру Войтовичу і Олегу Дикому.

– Підбиваючи підсумки року минулого, мусимо констатувати, що й 2017 рік почався дуже вдало. Маємо гарні результати і радіємо. Але хочу нагадати, що для отримання таких результатів потрібна клопітка, нелегка, повсякденна робота. Для якої спочатку потрібно віддавати себе, свої сили, а тоді буде результат, – переконаний майстер спорту міжнародного класу Віталій Ліщинський.

На нагородження запросили і юних вихованців, які починають свій шлях у боротьбі, аби вони бачили спортсменів, на яких треба рівнятися, і знали, що потрібно для досягнення високих результатів.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*