gazpostach

 Громада Скалата довірила Михайлу Головку вирішення критичної проблеми1407Уже два роки мешканці Скалата борються за нормальну дорогу у своєму місті. Через відсутність об’їзного шляху, вантажівки із аграрних підприємств, а також кар’єрів їдуть через місто. Це стає причиною постійного руйнування дорожнього покриття, забруднення повітря, небезпечного для дітей руху на дорозі.

Ще у 2014 році мешканці міста влаштовували протест, перекривали рух вантажним автомобілям, ініціювали переговори із власниками аграрних підприємств та кар’єрів, проте це не дало результатів. Стан дороги залишається вкрай незадовільним, а об’їзного шляху так і не облаштували. Зі своєю проблемою люди  звернулися до народного депутата України Михайла Головка.

– У своєму зверненні заявники стверджують, що через відсутність об’їзної дороги у місті Скалат склалося вкрай незадовільне становище з рухом вантажного транспорту через центральну частину міста Скалат та села Городниця. Автомобільна траса знаходиться у вкрай занедбаному стані та потребує капітального ремонту для нормального функціонування. Громада просить допомоги у влади, яку обрала, і я маю на меті донести це звернення, – розповів Михайло Головко.

Обранець підготував та направив депутатський запит “Щодо капітального ремонту автомобільної дороги в м. Скалат Підволочиського району Тернопільської області”.

“Місто Скалат входить до складу Скалатської об’єднаної міської територіальної громади, у якої недостатньо коштів для здійснення ремонту дороги в м. Скалат або будівництва об’їзної дороги. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області надала відповідь, що кошти на капітальний ремонт автомобільних доріг Тернопільської області в період 2008 – 2016 роки не виділялися”, – йдеться у запиті.

Депутат також просить здійснити передбачені законом заходи для здійснення капітального ремонту автомобільної дороги в м. Скалат, а про результати розгляду цього звернення повідомити в передбачений законом строк.

Марія НЕДІЛЕНКО,

студентка ТНПУ

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*