Повідомити новину

Поширити:

420Інформаційні заходи відбудуться в області 20-22 травня.
Як передбачається, наш край відвідає чимало гостей з Європи. Зокрема, відбудуться науково-практичні конференції і форуми на тему: „Європейська культура – пошук спільного коріння”. А також інформаційні ярмарки „Знай про Європу більше” та „Європейський Союз – новий старт для України”, VI форум шкільних євроклубів міста, засідання на теми: „Мандруючи Європою” та „У гості до європейського друга”.
Буде зорганізовано виставки фотоколажів, малюнків, творчих робіт на тему: „Європа очима дітей”,  конкурси шкільних стінгазет „Відкриваємо Європу разом”. Серед учнів старших класів — флешмоби, арт-майдани „Парад країн Європи”, загальношкільні заходи „День Європи в школі”. Конкурси малюнків графіті на європейську тематику, конкурси науково-дослідних та пошукових робіт: „Україна на шляху до Європи”, „Європейський Союз: шляхи співпраці”, „Культурна спадщина України – складова європейської культури”.
У школах області запланований цикл уроків для учнів старших класів англійською, німецькою, французькою, польською мовами на тему: „Hello Europe”. А також круглий стіл на тему: „Що для мене значить бути громадянином європейської держави”. У загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах області заплановані громадські читання та публічні дебати з питань європейської інтеграції.
У бібліотеках загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів області організують книжкові експозиції сучасних письменників Європи, конкурси читців західноєвропейської поезії.
У рамках відзначення Днів Європи пройде конкурс краси „Міні-міс Тернопіль 2016”. А для юнаків — відкритий чемпіонат міста Тернополя з кіокушин – кан карате й турнір з мініфутболу.
На Театральному майдані у Тернополі відбудеться свято європейського танцю „Євро-danse”, концерт „Континентальна панорама” за участю муніципального духового колективу „Оркестра Волі”, мистецьке свято „Ми українці – ми європейці!”.
На вулиці Сагайдачного в обласному центрі очікується концерт „Хіти європейської класичної музики” за участю Галицького камерного оркестру та музичний євромайданчик за участю переможців всеукраїнських, обласних, міських конкурсів.
У бібліотеках області заплановані читацькі конференції, круглі столи, години інформації, бесіди-діалоги.
У Палаці кіно відбудеться фестиваль європейських фільмів. А в містах Збараж та Кременець — ”Свято замку”.
Також у рамках Днів Європи запланований Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Invest – 2016” та круглий стіл “Європейський вимір України”. На базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя пройде захід “Бібліотека особистостей”. Заплановано проведення п’ятого Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд. Для  журналістів з Польщі буде організовано інформаційний тур.
Галина ВАНДЗЕЛЯК