gazpostach

Хороший нагородний доробок, але…З нагоди Міжнародного жіночого дня президент України Володимир Зеленський нагородив визначних українок. Державні нагороди отримали й біатлоністки: Валентина Семеренко – орден «За заслуги» ІІ ступеня, Віта Семеренко – орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко – орден княгині Ольги ІІ ступеня, Юлія Джима – орден княгині Ольги ІІІ ступеня, Дарія Блашко – медаль «За працю і звитягу», а  тернопільська біатлоністка, призерка чемпіонату світу 2021 року з біатлону Олена Підгрушна – орден княгині Ольги І ступеня.

Хороший нагородний доробок. На жаль, подібним наші біатлоністки не можуть похвалитися на Кубку світу з біатлону в чеському Нове Место. Лише киянка Юлія Джима показує високий рівень. Вона була другою в спринті, шостою в гонці переслідування та фінішувала на п’ятій позиції в спринтерській гонці. У тому ж спринті Анастасія Меркушина завершила гонку 27-ю, а Олена Підгрушна – 88-ю.

Найкращим результатом чоловіків можна вважати змішану естафету останнього дня дев’ятого етапу Кубка світу. Українська четвірка у складі Дарії Блашко, Юлії Джими, Артема Прими та Дмитра Підручного фінішувала п’ятою, великою мірою завдяки капітанові чоловічої збірної. У боротьбі за п’яте місце він конкурував з американцем Лейфом Нордгреном і підтвердив свій набагато вищий клас, ніж у суперника. Все вирішилося на стійці, яку Дмитро відпрацював чисто, а Лейф – із запасним патроном, після чого наблизитися до Підручного вже не зумів.

Український біатлоніст Дмитро Підручний підбив підсумки виступу на етапі Кубка світу в Нове-Место: «Якщо говорити загалом, то етап вийшов вдалим. Можна заносити його в плюс. Фізичний стан не той, який був на попередніх етапах і чемпіонаті світу, але непоганий, дозволяє боротися. На стрілянину налаштовувався, як зазвичай. Чемпіонат світу позаду, можливо, вже немає того психологічного напруження і спокійніше ставишся до перегонів, розуміючи, що вже кінець сезону».

Десятий Кубок світу стартує у шведському Естерсунді. 19 березня там відбудуться жіночий спринт на 7,5 км та чоловічий – на 10 км.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*