gazpostach

Година роботи тернопільських освітян – найдорожчаП290014рацівники освітньої галузі Тернопільщини за одну годину своєї роботи отримують приблизно 75 гривень. Утім, це не означає, що місячна зарплата у них найвища – в середньому по області 3 700 гривень. Натомість місячний заробіток газовиків при оплаті праці 41 грн./год., сягає майже 6 тис. гривень. 

Такі дані за липень оприлюднили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області, пише «Без табу».

Так, минулого місяця найбільше поповнились зарплатою гаманці фінансистів і працівників страхової галузі. Їх заробітна плата більша від мінімальної (1 450 грн.) майже у 4,5 рази і становила приблизно 6 400 грн. Годину роботи фінансистів і страхових агентів оцінюють у 43 грн. 

Наступні в рейтингу місячного заробітку ті, хто має справу з постачанням електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 5 700 грн. На сходинці нижче – державні службовці, військові й ті, хто здійснює обов’язкове соціальне страхування. Їхній місячний дохід становив приблизно 5 600 грн. За годину роботи штатні працівники в обох випадках заробляли трохи більше 41 грн.

Двох тисяч гривень не сягнула липнева зарплата тих, хто надає інші види послуг. Їхній місячний заробіток – найменший, тож вони посідають найнижчу сходинку в рейтингу.

Середня зарплата в Тернопільській області в липні становила 4 047 грн.

Результати дослідження грунтуються на основі даних  фірм і установ, у штаті яких щонайменше 10 найманих працівників.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*