02.03.2024 09:49

Повідомити про новину

Поширити:

VelosipedyПостійно дбати про надійну охорону велосипеда – найбільш дієвий засіб від крадіжок, – радять правоохоронці.  Розшукати велосипед складно, бо злодіїздебільшого не роз’їжджають на них містом, а відразу намагаються продати.Здебільшого через інтернет чи на ринку. Дешева ціна приваблює покупців і, на жаль, мало хто цікавиться, крадений транспорт чи ні.
Найперша і найдієвіша  порада: ніколи не залишайте свій велосипед на сходових клітках чи сушарнях без нагляду, навіть, якщо ви замикаєте його на хороший велозамок. Саме звідти найчастіше викрадають транспорт.
Зловмисники промишляють у багатоповерхівках, придивляються до замків та визначають найзручніший час для крадіжки.  Не допоможутьвелолюбителям й кодові замки на дверях під’їзду. Досвідчений крадій таки знайде спосіб потрапити досередини, а далі питання часу.
Інше популярне місце зберігання – підвали. Залізна масивна колодка на дерев’яних дверях навряд чи спинить злодія, якщо він знає, що там є чим поживитися. Контролювати вхід до підсобного приміщення ви не маєте змоги. Тому це також не надійне місце для зберігання роверів.
Не лінуйтеся помити колеса та занести велосипед на балкон або залишити в коридорі квартири. Це не дуже зручно, зате надійно.