10.12.2022 08:29

Повідомити про новину

Поширити:

Грабіж, поєднаний з насильством, інкримінують правоохоронці Тернополя тридцятитрирічному місцевому жителю. Ще у грудні він разом зі знайомим відкрито викрав мобільний телефон у неповнолітнього.
За словами слідчої Мар’яни Серединської, на грабіж тернополянин пішов вперше, а от його напарник уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Жертву дует чекав на зупинці на вулиці 15 Квітня.
Юнак вийшов з маршрутного автобуса, і зловмисники, побачивши, що той сам, підійшли. Один з грабіжників заявив, що хлопець, виходячи з транспорту, зачепив його ногою і порвав кросівку. За це вимагав грошову компенсацію.
Поки юнак розгублено виправдовувався, раніше судимий житель обласного центру почав його обшукувати. Знайшовши мобільний, забрав і пішов. Засіб зв’язку грабіжники здали до ломбарду.
Мар’яна Серединська каже, що одного з підозрюваних, який вийшов з місць позбавлення волі за законом Савченко, правоохоронці затримали майже одразу. Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому інкримінують три епізоди – грабіж двох неповнолітніх та чоловіка, хворого на ДЦП.
А недавно оперативники затримали і напарника. Останній у скоєному зізнався.