gazpostach

Хакер виставив на продаж 100 мільйонів паролів і логінів “Вконтакте”6012Хакер під псевдонімом Peace виставив на продаж дані користувачів російської соцмережі “Вконтакте”. Перед тим ці акаунти зламав у 2011-2013 роках . Про це повідомляє видання видання Motherboard.

За дані для входу одного користувача хакер просить приблизно $570 доларів. За його словами, він має логіни, паролі, номери телефонів і адреси електронної пошти. Крім цього, в його розпорядженні є дані ще приблизно 71 мільйони користувачів, але їх продавати він поки не збирається.

Прес-секретар “ВКонтакте” Євген Красніков повідомив, що нового злому бази даних соцмережі не було, йдеться про стару базу логінів / паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 роки.

“Всім згаданим в ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово. У профілактичних цілях ми б хотіли ще нагадати користувачам нашого сайту про неприпустимість встановлення неперевірених програмних додатків на свої пристрої. Вони можуть підбирати або запам’ятовувати пароль”, – сказав він.

Як уточнює видання LeakedSource, понад півтора мільйона користувачів “ВКонтакте” використовували паролі “123456”, “123456789”, “qwerty” або “11111”. Серед електронних скриньок найчастіше зустрічаються Mail.ru – більше 41 млн акаунтів.

Нагадаємо, на початку травня хакери викрали 272,3 млн акаунтів Mail.ru, Google, Yahoo і Microsoft. При цьому за вкрадену інформацію хакери просили 20 гривень. Пізніше в Mail.ru заявили, що акаунти були недійсними.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*