gazpostach

Голова Тернопільської облради зустрівся з головою правління Німецько-української промислово-торговельної палатиГолова  обласної ради висловив пану Александру Маркусу слова вдячності за участь представників німецького бізнесу в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей».

«Сьогодні ФРН та Україна є стратегічними партнерами не лише в політичних, енергетичних та безпекових питаннях, а й в економіці. Тернопільщина має позитивну тенденцію співпраці з Німеччиною, яка посідає друге місце в регіональній структурі експорту та входить у п’ятірку іноземних інвесторів області. Проте, я переконаний, економічне партнерство між Німеччиною та Україною — це все ще невикористаний повною мірою потенціал розвитку наших країн. Саме тому Німецько-українська промислово-торговельна палата є хорошою платформою для налагодження бізнес-зв’язків між державами», — зауважив Михайло Головко.
Останнім часом німецький бізнес зацікавлений можливостями розвитку в Україні. Під час зустрічі очільник Тернопілля привернув увагу пана Александра Маркуса до інвестиційної привабливості Тернопільської області.
«У нас, як я уже наголошував, є вигідне географічне розташування, хороший економічний та інтелектуальний потенціал. Ми маємо позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу», — сказав Михайло Йосифович.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці у сільському господарстві, впровадженні альтернативних джерел енергії та інших напрямках діяльності.
«Запевнив голову правління Німецько-української промислово-торговельної палати, що обласна рада і надалі приділятиме значну увагу реалізації заходів, спрямованих на утвердження позитивного іміджу Тернопільщини на міжнародному рівні й представленні її як території, сприятливої для інвестування та ведення бізнесу», — підсумував Михайло Йосифович.
Окрім того, сторони домовилися про проведення спільної зустрічі тернопільського бізнесу із німецькими партнерами.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*