gazpostach

Голова Тернопільської облради відзначив волонтерів-донорів 14 червня світова спільнота вшановувала донорів — тих, хто за покликом серця, віддаючи власну кров, рятують життя інших людей. З нагоди свята голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко відзначив волонтерів-донорів нашого краю.

«Шановні донори, ви є тими людьми, які не байдужі до долі інших, до українців, до тих, хто потребує допомоги. Дякую вам за патріотизм, волонтерство, відданість та професіоналізм. Ви показуєте свою справжність та людяність. А те, що дбаєте про інших, свідчить про ваше велике серце та щедрість душі», — сказав голова Тернопільської обласної ради.

Михайло Головко побажав волонтерам-донорам міцного здоров’я та Господнього благословення. «Сил вам та натхнення! Залишайтеся такими настирливими та цілеспрямованими, послідовними і справедливими, якими  ви є. А ми будемо всіляко сприяти вашій діяльності та підтримуватимемо всі ваші корисні починання», — додав очільник області.

Михайло Головко за активну громадянську позицію, популяризацію донорства крові у Тернополі та області, вагомий внесок у розбудову волонтерського руху, відданість народу України та з нагоди Всесвітнього дня донора крові вручив цінний подарунок (годинник) голови Тернопільської обласної ради голові громадської організації «Я ДОНОР» Ничвидюку Роману Михайловичу.

Подяками голови Тернопільської обласної ради Михайло Головко відзначив постійного донора крові, громадського активіста Сороку Дмитра Олександровича, заступника голови громадської організації «Я ДОНОР» Хому Олександра Віталійовича, члена ради громадської організації «Я ДОНОР» Ценайко Ольгу Михайлівну.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*