gazpostach

Голова Тернопільської облради: «Тернопільщина має величезний потенціал для економічного зростання»Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та заступник голови Ігор Сопель взяли участь у ХХХ економічному форумі «Європа у пошуках лідерства», який цими днями відбувся у польському місті Карпач.

«Економічний форум — хороший майданчик для налагодження комунікацій і пошуку нових партнерів, адже його місія полягає у створенні сприятливого клімату для розвитку політичного й економічного співробітництва між країнами — членами ЄС та їхніми сусідами, — наголошує Михайло Головко. — Тернопільська область має величезний потенціал для економічного зростання та налагодження міжнародних зв’язків».

Найбільша конференція в Центральній та Східній Європі щороку об’єднує політиків, економістів, представників громадських організацій та медіа з понад 60-ти країн Європи, Азії та Америки.

«В рамках ХХХ економічного форуму в Карпачі розглядаємо низку важливих тем. Зокрема, щодо розвитку енергетики та сільського господарства, охорони здоров’я, макроекономіки, міжнародної політики й суспільства, бізнесу та менеджменту, можливостей і проблеми електронізації державних послуг тощо. Обговорюють питання безпеки, перспективи економічного розвитку й сучасні виклики, а також в рамках форуму рекомендують конкретні рішення та інноваційні ідеї, — додає очільник області. — Завдання влади в Україні сьогодні полягає в тому, щоб створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс і знищити будь-які перепони для залучення інвесторів».

Як наголошує Михайло Йосифович, одним із головних шляхів забезпечення зростання конкурентоспроможності України на світових ринках і добробуту жителів нашої країни є розвиток інноваційної економіки, яка базується на постійному технологічному вдосконаленні, виробництві та експорті високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*