gazpostach

Голова Тернопільської облради: «Конституція стала фундаментом розбудови Незалежної держави»Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь в урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України.

«У 1996-му році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон. Конституція стала фундаментом розбудови незалежної держави. В той історичний момент серця українців сповнила гордість за країну та віра в її світле майбутнє, — наголосив очільник Тернопілля. — Найдемократичніша, як її назвали у світі, українська Конституція проголосила, що країна обрала правовий шлях для розвитку й визначила, що головною у державі є людина».

В рамках урочистостей з Конституцією та Пересопницьким Євангелієм у руках заступила на Почесну варту Національна гвардія України. На площі Конституції під звуки Гімну України відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та встановлення пам’ятного знака «Тризуб».

«Саме Конституція проголошує, що державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України. Основний Закон окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади, які покликані забезпечувати стабільність і розвиток демократичного суспільства», — додав Михайло Йосифович.

Під час засідання голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що невід’ємною частиною конституційної модернізації України є розвиток місцевого самоврядування, завершення та реалізація в повному обсязі реформи децентралізації.

«Я дякую очільнику Парламенту за спільне бачення подальшого всебічного розвитку місцевих територіальних громад, — наголосив голова Тернопільської обласної ради. — Нехай в день одного з головних державних свят у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Конституція є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації!»

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*