Мальовниче село Косів на Чортківщині гостинно приймало учасників футбольного турніру на кубок осені. У змаганнях взяли участь дві місцеві команди, а також гості з Колиндян і Товстенького.
У першому матчі жереб звів ФК «Косів-1» та «Нічлаву» з Колиндян. Так сталося, що гості відкрили рахунок і відзначилися останнім забитим голом. Натомість у проміжку між своїми голами, п’ять разів змушені були витягувати м’яча з сітки власних воріт. Отож, перемогу 5:2, а з нею і першу путівку до фіналу, здобув ФК «Косів-1».
У другому півфіналі зустрілися команди ФК «Косів-2» та збірна Товстенького. Гості, у яких виділявся колишній гравець ФК «Заводське» Віктор Ільницький, активніше розпочали матч, однак далі суперник перехопив ініціативу та ще в першому таймі забив двічі. Один з м’ячів провів кращий півзахисник першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року Віктор Слободян (виступав тоді за бучацьку команду «Вся Україна – Колос»). У другому таймі голів не було, отож – 2:0 і в фінальному матчі зустрілися команди, які представляють одне село – Косів.
Але перед фіналом відбувся поєдинок за третє місце. Його долю вирішив єдиний гол, який футболісти з Товстенького забили у першому таймі. Гравці «Нічлави», незважаючи на всі намагання, так і не зуміли вразити ворота суперників, а тому змушені були віддати їм «бронзу».
Вирішальний матч кубка осені був надзвичайно цікавим. Рахунок відкрили гравці ФК «Косів-2». Помилився центральний захисник першої команди, який необачно віддавав передачу голкіперу. До перерви ФК «Косів-1» одного м’яча відіграв з одинадцятиметрового. У другому таймі більш кваліфікована і зіграна перша команда забила ще двічі: після штрафного та ще раз із пенальті – 3:1.
Після завершення змагань організатори, а це відомі аграрії Василь Градовий та Ігор Феник, грамотами і преміями відзначили всі чотири команди-учасниці. Також приз і грошову винагороду отримав найкращий гравець турніру Василь Пастущак з ФК «Косів-1».