Хоча напередодні матчу і після поєдинку, мабуть, основною новиною, яку обговорювали вболівальники «Ниви», стала інформація про те, що нібито головний тренер тернополян Ігор Климовський, на якого вони покладали значні сподівання, погодився очолити футбольний клуб вищої ліги «Львів».
Врешті-решт, у післяматчевому інтерв’ю І. Климовський підтвердив інформацію, що перемовини ведуться, але зазначив, що у нього – діючий контракт з «Нивою», отже, все залежатиме від того, чи домовляться керівники обох футбольних клубів. Але повернемося до поєдинку, який припав на День Тернополя, тож всі місцеві любителі футболу сподівалися на подарунок від гравців «Ниви» у вигляді перемоги. Та й І. Климовському, у разі його переходу після цього поєдинку на тренерський місток до Львова, також хотілося б залишити у вболівальників «Ниви» приємні спогади про себе як тренера.
Перший тайм тернополяни розпочали значно активніше. Вже на перших секундах «Нива» могла відкрити рахунок, але Костянтин Бичек з непоганої позиції пробив вище воріт. Проте вже через кілька хвилин форвард господарів реабілітувався: Ігор Семенина віддав передачу на Бичека, і він, пройшовши лівим флангом, увірвався в штрафну і влучним ударом не залишив шансів воротарю «Агробізнеса» – 1:0. Нападник «Ниви» відзначився в другому матчі поспіль. Цікаво, що напередодні цього поєдинку в інтерв’ю Бичек, зазначив: «Хотілося б забивати у кожній грі». Тож будемо сподіватися, що так і буде.
Після забитого м’яча тернополяни продовжували пресингувати суперника. Небезпечні моменти створювали Проців, Волохатий, Семенина. Гості відповіли непоганим ударом, але після рикошету воротар тернополян накрив м’яч. У першому таймі «Агробізнес» так і не створив  гострих моментів біля воріт «Ниви».
Другий тайм розпочався з атак «Агробізнесу», непоганий момент після помилки тернополян мав Черненко. Після його удару голкіпер «Ниви» Максим Механів перевів м’яч на кутовий. Ще через кілька хвилин здалеку пробивав А.  Думанюк, але влучив у поперечину воріт тернополян. Зрештою, атаки «Агробізнеса» таки стали успішними: В. Груша віддав І. Когуту, а нападник гостей обійшов захисників і переграв Механіва – 1:1.
Після забитого «Агробізнесом» м’яча  гра перейшла на зустрічні курси. Хоча «Нива» мала більше шансів повести в рахунку, згадати хоча б удар з флангу А. Малащука, після якого м’яч, пролетівши неймовірною траєкторією, влучив у поперечину.
Останні хвилини поєдинку минули в рівній боротьбі, футболісти обох команд не стільки прагнули забити, скільки не пропустити, тому у підсумку – закономірна нічия.
«Нива» (Тернопіль) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 1:1 (1:0).
Голи: Бичек (11) – І. Когут (62).
31 серпня тернополяни у третьому попередньому етапі Кубку України зіграють на виїзді з друголіговим дунаєвецьким «Епіцентром». Нагадаємо, що протистояння у боротьбі за Кубок України складається з одного матчу. А 5 вересня у сьомому турі наша команда зустрінеться на виїзді з хмельницьким «Поділлям».