Повідомити новину

Поширити:

Макіяж є невід’ємною частиною індустрії краси, адже саме з його допомогою вдається підкреслити всі переваги рис обличчя і приховати певні недоліки.

Для багатьох  дівчат і жінок стало традицією перед навчанням, роботою чи прогулянкою причепуритися перед дзеркалом, аби виглядати ще більш впевнено й ефектно. А коли планується важлива подія, то підготовку до неї практично неможливо уявити без стильного вечірнього макіяжу, не говорячи вже про конкурси краси, тематичні презентації й інші івенти, пов’язані з демонстрацією образів. Щоб результат постійно тішив, варто підготувати не тільки якісну косметику, але й відповідні пензлі для макіяжу. Найкращими вважаються професійні макіяжні інструменти, адже вони дають змогу створити сучасний мейкап без докладання значних зусиль.

Різноманіття б’юті-інструментів, як не загубитись у виборі?

Через широкий асортимент пензлів можна легко розгубитись, тому щоб зробити правильний вибір, варто спочатку визначитись, який мейкап планується: повсякденний, святковий чи креативний. Також враховуйте, якій косметиці надається перевага і які ділянки обличчя подобається виділяти найбільше.  Щоб прийняти вірне рішення, зверніть увагу на професійні кісточки для макіяжу Wobs. Товари цього українського виробника  здобули славу тому, що в них є безліч переваг, починаючи від зручності і завершуючи відмінною якістю.

Обрати б’юті-аксесуари цього виробника варто тому, що вони характеризуються наступним:

 • Унікальністю. Для створення макіяжних інструментів бренд застосовує лише інноваційні технології. Кожна щіточка вважається особливою, адже створює унікальний ефект, в коли хочеться сформувати справді стильний образ, варто звернути увагу на професійний набір кісточок для макіяжу. Тримаючи в руках кожну модель пензля, ви відчуватимете різні емоції, однак не сумнівайтесь в тому, що всі вони будуть позитивними.
 • Відмінною якістю. Бренд ВОБС прослідкував за тим, щоб кісточки для макіяжу чудово справлялися зі своїми задачами. Саме з цих причин випускає моделі різних форм і розмірів, однак всіх їх об’єднує одне – надійність і безпека для здоров’я. В каталозі ви знайдете вироби з натурального та синтетичного ворсу, різноманітних форм і розмірів.
 • Зручністю. Купити кісточки для макіяжу Вобс варто тому, що користуватись ними ви можете навіть впродовж цілого дня. У вас не буде відчуття виснаженості, оскільки основа щіточок створюється з натурального дерева і має правильно продуману форму.

Інструменти, що мають перелічені вище плюси, створює український виробник Вобс, бренд, який з’явився понад 15 років тому і вже встиг стати потрібним серед популярних блогерів і відомих візажистів. Він пропонує обрати різні види кісточок для макіяжу, у тому числі базові. До них належать наступні:

 • Для тону. Універсальним вважається пензель, що має округлий і об’ємний пучок. Модель зроблена з таклону, синтетичного волокна, що відмінно справляється з нанесенням кремової косметики.
 • Для очей. Компанія Вобс радить звернути увагу на щіточку W3126 із ворсу соболя, що призначається для роботи на делікатних ділянках, із PBT-волокна, яка підходить як для нанесення, так і розтушування тіней. Обожнюєте стрілки – скошена кисть стане вірним помічником у делікатному вимальовуванні ультратонких ліній.
 • Для брів. Оберіть модель із ворсу свині для надання бровам ідеального тону чи із соболя – для створення акцентних ліній.

Виробник кісточок для макіяжу Вобс пропонує безліч інших пензликів для макіяжу, аби ви точно знайшли своїх фаворитів. Ознайомтеся більш детально з асортиментом на сайті wobs.ua.

Переглянути каталог та зробити замовлення на сайті українського виробника кісточок для макіяжу WoBs

Інтернет-магазин професійних кісточок для макіяжу та аксесуарів пропонує наступну продукцію:

 • професійні кисті для макіяжу;
 • професійну декоративну косметику;
 • накладні вії для формування вишуканих і епатажних образів,
 • спеціальні очисники, які ефективно усувають залишки косметики і бруду з ворсу пензликів;
 • чохли, футляри, тубуси, косметички для безпечного та правильного зберігання кісточок і безліч інших корисних товарів.

Щоб купити кісточки для макіяжу та дізнатись більше про асортимент і оформити замовлення, перейдіть на сайт компанії wobs.ua, а якщо у вас з’являться запитання, звертайтесь за допомогою до досвідчених консультантів інтернет-магазину.