gazpostach

ФК «Тернопіль» залишається у першій лізі!30008На конференції Професійної футбольної ліги ухвалили рішення розширити першу лігу до 18-ти команд. Таким чином футбольний клуб «Тернопіль», який за результатами минулого сезону мав вилетіти у другу лігу, зберіг прописку в першій.

Цікаво, що делегати конференції, обираючи між ФК «Тернопіль» і «Реал-Фармою» з Одеси, надали перевагу команді з файного міста. Не останню роль у цьому виборі зіграв лист міського голови Тернополя Сергія Надала до керівництва Професіональної футбольної ліги з проханням зберегти можливість для ФК «Тернопіль» почати наступний футбольний сезон у першій лізі: «Тернопіль достойний мати футбольну команду найвищого професійного рівня, для цього працює і керівництво міста, і керівництво команди… Розроблена концепція розвитку футбольного клубу на кілька років із перспективою виходу у Прем’єр-лігу, яка передбачає, що в основі клубу будуть гравці, для яких Тернопіль є рідним містом. Більше того, ФК «Тернопіль» – це вершина «піраміди» футбольної «господарки» міста. Цього року молодіжна збірна ФК «Тернопіль-Педуніверситет» стала чемпіоном ХV-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів. Я переконаний, там грають майбутні зірки української першої та Прем’єр-ліги України».

Таким чином, у першій лізі стартуватиме 18 команд. Але… Кількість і склад учасників має ще затвердити виконком Федерації Футболу України.

Ольга МИЛИМКА,  студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*