gazpostach

ФК “Тернопіль” вилетів у другу лігу30020В останньому домашньому матчі сезону ФК “Тернопіль” поступився гостям із Миколаєва – 0:1 і забронював за собою 15 місце в турнірній таблиці дивізіону. Таким чином, тернопільська команда залишає першу лігу і в наступному сезоні гратиме в нижчому професійному дивізіоні країни.

Долю звітного поєдинку вирішив епізод на першій хвилині другого тайму. Віталій Богданов невдало розпорядився м’ячем у центрі поля, партнера по команді не підстрахували Тарас Кривий та Юрій Соколовський. У підсумку миколаївець Ігор Сікорський пройшов вздовж штрафного майданчика і точно пробив у верхній, дальній від кіпера Сергія Чернобая кут воріт (0:1).

Коментуючи поразку, в.о. головного тренера муніципалів Іван Марущак зазначив, що на результат повпливав кращий підбір виконавців на користь миколаївської команди.

Не ставлячи під сумнів це твердження, пригадую інше. Коли наприкінці березня почесний президент ФК «Тернопіль» Сергій Надал представляв  нового президента клубу Івана Марущака, плани і обіцянки були якщо не веселкові, то принаймні обнадійливі.

– Доля кидала мене 20 років по всьому світу. Я набрався великих знань, досвіду і тепер маю можливість тут, на рідній Тернопільщині, реалізувати дуже хорошу ідею під назвою ФК «Тернопіль», – заявив тоді новий президент клубу. І додав, що його завдання розділені на кілька етапів. Перший – дуже важливий і нетривалий у часі (близько 2,5 місяців) – збереження ФК «Тернопіль» у першій лізі. Для його досягнення всі будуть працювати і нести відповідальність.

Напрацювали… На виліт у другу лігу. Про відповідальність, вочевидь, ніхто не згадає. «Великі знання та досвід» допоможуть сформулювати нові ідеї, поставити завдання і братися до реалізації… Якщо не вийде, спишуть на поганий підбір виконавців. Хороша схема, в яку ніяк не вписується один маленький факт. Кістяк тих самих виконавців минулого сезону показував хорошу гру і навіть мріяв про вихід у вищу лігу…

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*