gazpostach

ФК «Тернопіль» матиме сучасну базу50006В одному з попередніх номерів «Свободи» ми повідомляли читачів про серйозне кадрове підсилення ФК «Тернопіль». Йшлося і про тренерський штаб, і про досвідчених гравців. На щастя, це були не останні приємні новини з табору муніципалів.

Днями відбулася нарада під головуванням почесного президента ФК «Тернопіль» Сергія Надала, на якій ухвалили рішення призначити головним тренером тернопільської команди Івана Марущака. Василь Івегеш, який через хворобу кілька останніх матчів минулого чемпіонату не міг виконувати обов’язки головного тренера, залишається в структурі ФК «Тернопіль» й очолюватиме клубну піраміду з підготовки молодих футболістів. Василь Петрович працюватиме зі студентською, молодіжною та ліцейною командами і готуватиме резерв для першої команди ФК «Тернопіль».

Свої досягнення клуб здобуватиме не на порожньому місці. За словами Сергія Надала, в обласному центрі планують створити сучасну футбольну базу для ФК «Тернопіль». Загалом на утримання клубу міська рада спрямовує близько 1,5 млн. грн. На сьогодні команда забезпечена всім необхідним, проводить якісні збори.

Днями було підбито підсумки другого навчально-тренувального збору. За словами вже головного тренера ФК «Тернопіль» Івана Марущака, роботу, яку планували на 10 тренувальних днів, виконано.  Щодо новачків, то з ними тренерський штаб визначатиметься під час третього збору. Головний тренер вважає, що кістяк команди визначено, але спаринги показали – треба підсилюватися. Як мінімум, по одному кваліфікованому виконавцю у кожну лінію.

Нагадаємо, ФК «Тернопіль» продовжить виступати в першій лізі. Сезон для муніципалів стартує 20 липня кубковим поєдинком, а чемпіонат, за попереднім графіком, має розпочатися 24 липня.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*