30 липня на стадіоні села Сокільники Львівської області розпочалось друге коло чемпіонату України серед команд учасників АТО, в якому команда Львівщини «Українці разом» приймала команду ФК «Тернопіль АТО».
Після першого кола команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, тернополяни впевнено лідирують, а команда Львівщини замикає турнірну таблицю. З стартовим свистком тернопільські атовці заволоділи ініціативою і на 20-й хвилині Тарас Судомир відкрив рахунок у матчі (0:1). На 40-й хвилині Ігор Музика подвоїв рахунок у матчі (0:2).
В другому таймі тернополяни декласували суперника забивши ще чотири м‘ячі. Це зробили Олександр Пиж на 46 та 53 хвилинах, Владислав Шевчук на 61-ій хвилині, а Сергій Марчук на 65-й хвилині встановив крапку у матчі.
6:0 – впевнена перемога ФК «Тернопіль АТО», які здобувши у 8 матчах 8 перемог , з різницею забитих/пропущених м’ячів 28:4 впевнено лідирують у дивізіоні «Захід». В іншому матчі туру команда «Івано-Франківськ АТО» перемогла іншу команду Івано-Франківська «Спартак» – 1:0.