Повідомити новину

Поширити:

В рамках чергового туру чемпіонату України серед команд учасників АТО в дивізіоні «Захід» ФК «Тернопіль АТО» зустрічався з командою учасників АТО Львівщини – 20.
Як повідомили в Асоціації футболу Тернопільщини, зі  стартовим свистком тернополяни заволоділи ініціативою і протягом першого тайму зуміли двічі відзначитися. Відкрив рахунок у матчі Тарас Судомир, другий гол провів Сергій Марчук. У другому таймі тернопільські футболісти ще двічі відзначались забитими голами (Олександр Пиж і Михайло Патоїшин).
Лише на останній хвилині матчу львів‘яни спромоглись на гол престижу. Отож, 1:4 – впевнена перемога тернополян, які залишаються лідером дивізіону «Захід». Наступний матч ФК «Тернопіль АТО» проведе на виїзді проти команди «Звягель» (м. Новоград-Волинський).