11 вересня після впевненої перемоги 4:1 в домашньому поєдинку з побратимами і безпосередніми конкурентами у боротьбі за чемпіонство ФК «Волинь-АТО» ФК «Тернопіль-АТО» став недосяжним для жодної з команд дивізіону «Захід» Ліги учасників АТО сезону-2021.
Матч відбувся на затишному стадіоні у селі Великі Гаї. Героєм поєдинку став нападник тернопільської команди Тарас Судомир, котрий записав на свій бомбардирський рахунок три забиті м’ячі. Він відкрив рахунок на 19-й хвилині, на 37-й його подвоїв. На початку другого тайму волинянин Андрій Ляшук одного м’яча відквитав, але після цього тернополяни ще двічі розписалися у воротах суперника. На 63-й хвилині точним був удар гравця ФК «Тернопіль-АТО» Віталія Колцуняка, а крапку в матчі поставив Тарас Судомир на другій компенсованій хвилині до основного часу матчу.
Тепер на тернопільську команду чекає фінальна частина змагань у Києві (початок жовтня), куди з’їдуться найсильніші колективи Ліги учасників АТО. 2021 року.