Фінал Кубка України – в Тернополі!

Як повідомив голова Тернопільської обласної федерації футболу Тарас Юрик, 14 жовтня виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) підтримав ініціативу тернополян і прийняв попереднє рішення про проведення фіналу Кубка України 2020 року в місті Тернопіль.

Тарас Юрик сподівається, що спільно з міською та обласною владою вдасться реалізувати цей задум. Але щоб він став реальністю, потрібно зробити ще дуже багато. Скажімо, зараз до Файного міста мала б приїхати відповідна комісія УАФ, подивитися наш стадіон, його інфраструктуру і сказати, що потрібно допрацювати. Якщо місцева влада готова це робити, фінал відбудеться в Тернополі! Отож, наразі чекаємо приїзду комісії.

Але новина вже викликала ажіотаж у соціальних мережах.

Скажімо, голова організаційного комітету чемпіонату світу з футболу серед команд українських діаспор, колишній тернополянин, а нині мешканець Канади Ігор Бокій хвилюється, чи не замало глядацьких місць на тернопільському стадіоні. Тарас Юрик нагадав, що останній фінал кубка відбувся у Запоріжжі. Поєдинок відвідало 12 тисяч глядачів. У нас трибуни вмістиміші.

Знову ж таки, за попередньою інформацією, фінал мав би відбутися 13-15 травня 2020 року. От якби в липні, Ігор Бокій готовий привезти на фінал увесь склад 9-го чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд 2020 року.

А от відомий музикант, заслужений артист України Мирослав Бабчук без усяких «якби» вже запевнив, що «Веселі галичани» підтримують ідею проведення фіналу Кубка України 2020 року в Тернополі: «Трембіти заграють перед початком гри»…

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*