Повідомити новину

Поширити:

130515 травня в парку Т. Шевченка пройде фестиваль сімейних цінностей “ZAVTRA fest”, де говоритимуть про сім’ю та відносини. Діти гратимуться у різні ігри, естафети, а батьки спілкуватимуться один з одним після тренінгів і лекцій. Вечері співатимуть відомі гурти «Фа-Мажор», «LosKolorados», «Новимний кудень».
— Сім’я — це основа нації. Правильні сімейні цінності — запорука щасливого та повноцінного життя кожного українця. Запрошуємо молодь та сім’ї прийти, надихнутись і разом творити гідне майбутнє, — розповідає молодіжний мер Тернополя Дякович Вероніка.
У програмі заходу:  парад багатодітних сімей; денний святковий концерт за участю дитячих колективів міста; дитяча інтерактивна зона, де аніматори організують корисне та радісне дозвілля для ваших дітей; вільний університет — це цікаві лекції для молоді та сімей від психологів, успішних сімей, духовенства; вечірня сцена — популярні тернопільські гурти: Новимний Кудень, “Бакс Бані”, “Сержант Блюз”, “Фа-мажор”; сімейна фотозона, майстер-класи, конкурси та ярмарок.
Джерело: doba.te.ua