Повідомити новину

Поширити:

Чемпіон України «Дніпро» у домашньому матчі протистояв «Тернополю» – це була четверта зустріч команд у сезоні.
У першій половині матчу господарі майданчику виграли протистояння у трисекундній, де мали перевагу, як за набраними очками, так і за підбираннями. У тернополян команду в атаці на собі тягнув Омар Калхун, який ще до великої перерви набрав 14 очок. «Дніпро» грав більш широкою ротацію, виглядав різноманітніше у нападі та демонстрував непогану гру в захисті.
У третій чверті гра була рівною – господарі виграли десятихвилинку з різницею “+1”, а ключовою стала остання чверть. БК «Тернопіль» оформив неймовірний ривок у кінцівці матчу, за рахунок якого здобув перемогу. На поміч Калхуну, який продовжував грати результативно і після великої перерви, вчасно прийшли партнери по команді.
Ключовою для гостей стала дальнобійна артилерія – 12 з 24 триочкових – яка спрацювала і в кінцівці матчу. «Дніпро» втратив контроль над грою, на чому позначилась і втрата Ді Джея Купера, який відіграв у цьому матчі лише 2 хвилини. Але, заради справедливості, варто зазначити, що і «Тернопіль» ще у третій чверті втратив капітана Андрія Кальніченка. Але це в певному сенсі згуртувало і без того бойовий колектив тернополян, які за заключну чверть набрали 32 очки. «Дніпро» пропустив ривок, після чого не зміг повернутися у гру.
БК «Тернопіль» здобув сенсаційну перемогу, оформивши камбек наприкінці гри. Команда Дмитра Забірченка вперше в сезоні перемогла «Дніпро», вигравши на виїзді з рахунком 87:79.
Найкращий гравець
Омар Калхун провів черговий результативний матч, в якому допоміг своїй команді 28 очками, реалізувавши 7 з 11 триочкових, а також зробив 5 передач і 3 підбирання (РЕ 28).
Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат
Дніпро, СК Шиннік
БК «Дніпро» – БК «Тернопіль» 79:87 (21:14, 20:23, 19:18, 19:32)
Дніпро: Террелл 19 + 5 підбирань + 4 передачі, Кравцов 15, Тимофеєнко 4, Закурдаєв 2, Купер 0 — старт, Санон 10 + 6 підбирань + 4 передачі, Шундель 10, Бобров 7 + 8 підбирань, Натяжко 3, Коломойський 0
Тернопіль: Калхун 28 + 5 передач + 3 підбирання, Агафонов 13 + 9 підбирань, Югба 11 + 7 підбирань, Буренко 9 + 10 передач — старт, Кальніченко 6, Сандул 5, Подковиров 3, Головчик 0.
БК «Тернопіль» наступну гру проведе 21 квітня вдома проти БК «Черкаські мавпи».