gazpostach

«Джамала на гільзі» – за 250015063Як повідомила у Фейсбук волонтер і активістка Лілія Мусіхіна, «Самооборона Майдану Тернопільщини» влаштувала благодійний аукціон, лотом якого стала гільза із зображенням переможниці «Євробачення-2016» Джамали. Розфарбував гільзу художник Микола Кафтан. 

Це його перша робота із серії «Наші герої», виконана олією. При стартовій ціні 1000 гривень лот вдалося продати за 2500. Всі виручені кошти, як і планувалося, підуть на допомогу бійцям АТО. «Кожна виручена копійка – в Перемогу!» – прокоментувала результати аукціону Лілія Мусіхіна.

Деякі інтернет-видання повідомили, що роботу Миколи Кафтана спочатку планували подарувати співачці, віддячити їй таким оригінальним витвором. Однак зустріч з нею у Тернополі не відбулася. Лілія Мусіхіна вважає трохи інакше:

– Ми теж радіємо з перемоги Джамали на Євробаченні і не могли обійти цю подію. Бо в час, коли вся Україна бореться за Крим і Донбас, маленька кримська татарка привернула увагу цілого світу до українського Криму… Це – історична подія! Для Джамали ми також приготували подарунок. На жаль, не змогли з нею зустрітися. Наперед просимо вибачення, що не погодили цих дій, але знаємо – для неї теж важлива Україна, тому сподіваємося, що вона не буде проти нашого подарунка, – каже волонтерка.

А власником “Джамали на гільзі” став Олег Стасишин.

Тим часом як організатори, що вже проводили подібні аукціони, так і волонтери «Самооборони Майдану Тернопільщини» не збираються зупинятися на досягнутому і сподіваються на допомогу небайдужих людей.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*