4 березня в спортивному залі Тернопільської ЗОШ №26 ім. Дмитра Заплітного відбулися ігри фінального етапу чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2010-2011 років народження.

У фіналі змагались шість команд, які були поділені на дві підгрупи.

Підгрупа «А»

ОДЮСШ Коропець-Підгайці – «Зелені леви» Почаїв – 2:0.

«Еліта-14» Бучач – ОДЮСШ Коропець-Підгайці – 0:2.

«Зелені леви» Почаїв – «Еліта-14» Бучач – 1:5.

Підгрупа «Б»

ФК «Біскупа» – ДЮСШ ФА Тернопіль – 0:5.

ДЮСШ ФА Тернопіль-2 – ФК «Біскупа» – 5:0.

ДЮСШ ФА Тернопіль — ДЮСШ ФА Тернопіль-2 – 1:3.

Гра за 5-6 місця: ФК «Біскупа» (Тернопіль) – «Зелені леви» (Почаїв) – 0:2.

У першому півфіналі зустрічались команди ОДЮСШ Коропець-Підгайці та ДЮСШ ФА Тернопіль. Легку перемогу з рахунком 4:0 святкували тернополяни. У іншому півфіналі друга команда Футбольної академії хоч і перемогла «Еліту-14» з Бучача, але зустріла достойний опір – 2:1.

Матч за третє місце був між двома рівними командами ОДЮСШ Коропець та «Еліта-14» Бучач. Забивши на один м’яч більше, бронзовими призерами стали юнаки з Коропця.

ОДЮСШ (Коропець-Підгайці) – «Еліта-14» (Бучач) –  2:1.

У фінальному поєдинку зійшлися дві найсильніші команди з Тернополя. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь команди ДЮСШ ФА «Тернопіль». Однак юнаки з другої команди ДЮСШ ФА «Тернопіль» аж ніяк не хотіли програвати фінальний поєдинок і, проявивши футбольний характер, забили двічі у другому таймі та здобули звання чемпіонів Тернопільської області.

ДЮСШ ФА «Тернопіль-2» – ДЮСШ ФА «Тернопіль» –  2:1 (0:1).