gazpostach

Двоє представників Тернопільщини – серед аматорів5 вересня стартував чемпіонат України з футболу серед аматорських команд сезону 2020/2021. Як повідомили в Асоціації аматорського футболу України, в чемпіонаті серед аматорів цьогоріч знову виступатимуть два колективи з Тернопільщини: чемпіон області – великогаївський «Агрон» і володар Кубка – теребовлянська «Нива».

До речі, за підсумками минулого сезону в чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України було складено збірну сезону 2019/20. Приємно, що до неї серед представників усіх трьох груп в номінації «Центральні захисники» увійшов «агронівець» Арсен Кривобедрий, який під час сезону перейшов до «Епіцентру» з Дунаївців Хмельницької області. Він був наймолодшим лідером півзахисту «Агрону», а після приходу в «Епіцентр» вимушено закривав одну з трьох вакансій у центрі захисту. І видав дуже сильну гру в обороні!

Вони потрапили до першої групи, де їхніми суперниками будуть команди: «Мункач» футбольна академія (МФА, Мукачево, Закарпатська обл.), «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.), «Довбуш» (Чернівці), «Вотранс» (Луцьк), «Варатик» (Коломия, Івано-Франківська обл.) та «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.).

У першому турі 6 вересня «Агрон» приймав команду “Варатик” і, на жаль, розпочав сезон домашнім матчем із прикрої нічиєї. Виграючи після першого тайму 2:0, великогаївчани не втримали перевагу і завершили поєдинок з рахунком 3:3.

Того ж дня мав відбутися і виїзний поєдинок теребовлянської «Ниви» з чернівецьким «Довбушем», однак цей матч відбудеться у резервний ігровий день через перебування Чернівців (та й вже і Тернополя) у «червоній» зоні карантину. А тим часом керівництво ФК «Нива» (Теребовля) представило футболістам нового головного тренера. Замість Сергія Задорожного, який зовсім нещодавно здобув з командою Кубок Тернопільської області, коучем теребовлянців став 53-річний Ігор Харковщенко. Останньою командою, з якою він працював, був ужгородський «Минай» (2018-19). Як повідомив прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини новий наставник, перед ним і командою стоїть завдання поборотися за перше місце у чемпіонаті Тернопільської області, хоча коуч усвідомлює, що зробити це буде не просто, адже команда від лідера – великогаївського «Агрона» – відстає на чотири очки. Також перед тренером поставлено завдання успішно виступити в аматорському чемпіонаті України, де теребовлянці мають посісти місце, яке б дало можливість претендувати на виступи у другій лізі чемпіонату України.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*