Другий навчально-тренувальний збір видався для тернопільської «Ниви» несприятливим і через погодні умови, і через результати товариських поєдинків. Погодні умови змусили спочатку відмінити спаринг з івано-франківським «Прикарпаттям», а згодом перенести на день поєдинок проти львівських «Карпат». На щастя, поле стадіону «Школяр» у Львові зуміли підготувати належним чином і командам вдалося провести матч.
У звітному поєдинку головний тренер тернополян Ігор Білан використав усіх гравців, які готувалися до гри. Чимало ігрового часу отримали і потенційні новачки, зокрема зі старту на поле вийшли Куртяк та Цимбалістий. А от бразильський легіонер Араужо у день матчу залишив розташування «Ниви».
Підсумком першого тайму стала нульова нічия фактично без моментів біля обох воріт. У другому ж активніше почали діяти львів’яни. Даниїлу Єрмолову довелося щонайменше тричі рятувати команду. Але ближче до завершення матчу не допомогли і старання голкіпера – 2:0 на користь аматорської команди зі Львова.
А наступного дня на цьому ж стадіоні першолігова «Нива» знову мірялася силами з аматорським ФК «ЛНЗ» з Лебедина. Футбольний клуб «ЛНЗ» – суперник не простий: п’ятиразовий чемпіон Черкаської області. А команду очолює відомий спеціаліст Юрій Бакалов, який свого часу тренував колективи прем’єр-ліги «Львів» та «Рух».
Як оперативно повідомили на сайті наших суперників, цей поєдинок для «ЛНЗ» вийшов «дуже маститим». Контроль м’яча від стартового свистка і високий активний пресинг дали результат. На 13-й хвилині захисник «Ниви» зіграв рукою – 0:1 з пенальті. Та вже через 20 хвилин тернополяни отримали можливість зрівняти рахунок. Суперники сфолили у своїй карній зоні, а гравець жовто-зелених пробив з 11 метрів у стійку. Під завісу тайму рідкісні уболівальники побачили ще два м’ячі: спочатку лебединці збільшили розрив у рахунку, але «Нива» згодом один гол відквитала – 1:2.
Після перерви Юрій Бакалов змінив півскладу і в «Ниви» побільшало моментів, однак свій шанс реалізував свіжий гравець на перегляді в складі «ЛНЗ» – 1:3. Невтішний підсумок двох спарингів: двоє «аматорів» – два програші…
Ситуацію трохи «підсолодив» останній матч другого навчально-тренувального збору. В Івано-Франківську «Нива» таки зіграла відмінений поєдинок з «Прикарпаттям». Тернополяни пропустили першими у середині тайму після помилки крайнього оборонця. Щоправда, ще до перерви «Ниві» вдалося відігратися – відзначився Сергій Кисленко. Переможний м’яч у ворота франківців на 54-й хвилині провів Андрій Скакун, який відзначився точним ударом з гострого кута. Варто зазначити, що попри статус товариського, поєдинок видався принциповим. У другому таймі голкіпер господарів Андрій Новак отримав пряму червону картку за фол останньої надії проти Андрія Різника. А згодом поле достроково покинув Ігор Семенина, який отримав другу жовту.
Отже, третій навчально-тренувальний збір команда розпочне 25 лютого в Тернополі. А вранці 26 лютого вирушить на Закарпаття, де проведе заключну частину підготовки до відновлення сезону у першій лізі.