gazpostach

Двоє студентів-медиків з Тернополя працюють на Євро-2016101Двом студентам ТДМУ ім. І.Горбачевського Михайлу Бандрівському та Олександру Рибинському-Косману вдалося перемогти у всеукраїнському конкурсі для волонтерів-медиків, які працюватимуть у медичній службі чемпіонату Європи з футболу у Парижі.

У березні цього року на адресу Товариства “Червоного Хреста” України надійшло запрошення поїхати на чемпіонат Європи з футболу, – розповідає Михайло Бандрівський. – Ми з Сашком одразу подали заявки. Обов’язковими умовами були володіння англійською мовою та проходження курсів з першої допомоги. З цим у нас проблем не було, оскільки ми обоє є сертифікованими інструкторами “Червоного Хреста”. Через два тижні після подання заявок нам зателефонували з Національного Товариства “Червоного Хреста” України. Ми особисто пройшли співбесіду в головного секретаря Алли Хабарової та президента Івана Усіченка. Цього ж дня наші анкети були відправлені до офісу французького “Червоного Хреста”, а ще через тиждень ми отримали запрошення від колег з Франції”.

7 червня наші тернопільські прибули до аеропорту в Парижі, де їх зустріли волонтери “Червоного Хреста” Франції.

– Наступний день у нас розпочався з брифінгу, під час якого нам розповіли про роботу “Червоного Хреста” Франції, про теракти у цій країні та рятувальні операції під час надзвичайних ситуацій, – додає Михайло Бандрівський. – Кожен з нас представився і розповів коротко про себе та основні завдання “Червоного Хреста” у своїй країні. Пізніше нас ознайомили з завданнями на чемпіонаті. Також до нас завітав президент “Червоного Хреста”, з яким ми мали змогу поспілкуватися. І найприємніше – ми отримали перепустки на “Євро-2016”.

Студенти уже пройшли відповідний інструктаж і 11 червня почали працювати, повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Джерело: te.20minut.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*