21.03.2023 23:01

Повідомити про новину

Поширити:

У Тернопільському міськрайонному суді прозвучав вирок для двох жителів області, у помешканні яких виявили ручний кулемет конструкції Калашникова виробництва СРСР, реактивну протитанкову гранату та патрони. Затримали чоловіків у вересні минулого року. В одного з них за плечима кілька судимостей, другий немає кримінального минулого, працював таксистом. Обоє служили в АТО. Обвинувачені визнали провину, зокрема те, що придбали зброю і зберігали її за місцем проживання. Тому, хто має кримінальне минуле, суд призначив чотири роки позбавлення волі, другому – три роки теж реального покарання.

Між тим, прес-служба обласної поліції повідомила про незаконне зберігання зброї двома жителями с. Скоморохи Бучацького району. За місцем проживання 36-річного чоловіка виявили пневматичний пістолет, мисливську рушницю та набої. У його 38-річного односельця поліцейські вилучили  ствол до мисливської рушниці та «буйок» до неї. Вилучене направили в Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення експертизи.

За словами підозрюваних, арсенал небезпечних предметів вони знайшли і ніде його не використовували. Проте односельці запевняють, що чоловіки ходили на полювання з незареєстрованою зброєю.

 Ольга КУШНЕРИК