gazpostach

Досягнення та здобутки – примножаться!У Тернопільському педагогічному університеті відбулася інавгурація нового ректора –  Богдана Буяка

У вівторок, 19 грудня, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка відзначив поважне дійство – інавгурацію нового ректора, на посаду якого педагогічний колектив обрав доктора філософських наук, професора університету Богдана Буяка.

Участь в урочистостях взяв голова облдержадміністрації Степан Барна, заступник голови обласної ради Любомир Крупа та інші.

Під час урочистостей Степан Барна зачитав наказ Міністерства освіти й науки України про призначення ректора.

– Сьогодні мені особливо приємно зачитати цей наказ, адже я – випускник цього навчального закладу. Відтак, Буяка Богдана Богдановича призначено ректором Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка з 15 грудня 2017 року до 14 грудня 2022 року з можливою пролонгацією як обраного за конкурсом, – зазначив Степан Барна.

При цьому, продовжуючи свій виступ, голова ОДА повідомив, що педагогічний університет був важливим у його житті.

– Мені приємно констатувати, що серед випускників цього навчального закладу не лише мої друзі, а й мої рідні. І вдвічі приємніше, що цей університет виховує хороші кадри. Я вірю в те, що робота, яка розпочата ректором Володимиром Петровичем Кравцем, матиме гідне продовження у справах Богдана Богдановича Буяка, – наголосив голова ОДА.

Степан Барна вручив подяку Володимирові Кравцеві за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та підготовку висококваліфікованих кадрів.

Від обласної ради на урочистому зібранні з вітальним словом виступив заступник голови Любомир Крупа. Він подякував колишньому багаторічному керманичу вишу Володимиру Кравцю за титанічну працю у справі розвитку навчального закладу, мудре керівництво, значні наукові здобутки та високий авторитет університету не лише на теренах України, а й за кордоном.

– Переконаний, що новообраний керівник Богдан Буяк продовжить традиції університету, примножить його досягнення та здобутки, зреалізує усі програмні цілі та завдання спільно з потужним, висококваліфікованим колективом однодумців, – зауважив Любомир Крупа.

На церемонію інавгурації завітали і гості та партнери з Польської Республіки, керівники міста, представники громадськості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*