gazpostach

Дошкільнята села Біла матимуть свій дитячий садочокДонедавна діти з села Біла Тернопільського району змушені були відвідувати дитсадки в обласному центрі. Та вже цьогоріч, у вересні, новозбудований садок планують здати в експлуатацію. Роботи завершують у рамках президентської програми «Велике будівництво». Дошкільний заклад розрахований на 120 вихованців.

Будівництво дитячого садка оглянув голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочої поїздки. Очільник області відзначив швидкі темпи будівельних робіт, які розпочалися в грудні 2019 року. За відносно короткий період часу зведена двоповерхова будівля, яку вже накривають дахом.

«Такий успішний результат свідчить про те, що забудовник ТОВ «Тернопільбуд» виконав свою роботу швидко та якісно. Крім того, об’єднана територіальна громада, не чекаючи на кошти ДФРР, на умовах співфінансування першою надала гроші з місцевого бюджету. Це стало поштовхом розпочати будову», — зазначив Володимир Труш.

Вже зроблено фундаменти, стіни. Вмонтовуються вікна, проводяться електромонтажні роботи, інженерія, внутрішня штукатурка та стяжки. У травні проводитиметься утеплення фасадів.

На будівництво вказаного дитсадка торік Державний фонд регіонального розвитку спрямував 8 млн грн, а об’єднана територіальна громада — 2 млн грн. У 2020 році на завершення будівельних робіт передбачено 38 млн 576 тис. 250 грн.

Нагадаємо, національний проект «Велике будівництво» —  спільна ініціатива Президента та уряду. Його мета — побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні.  У планах – протягом року зведення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4000 км доріг. На Тернопільщині у рамках президентської програми  планують збудувати 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*