gazpostach

Дорогий і помічний подарунок лікарні

Члени делегації з США передали рентген-апарат та комплектуючі  вартістю більше 40 тисяч доларів  для Лановецької комунальної центральної районної лікарні.

В урочинах взяли участь засновник організації “Radiologists Without Borders” доктор Tarig Gill (США),  європейський посол Давид Андрощук, засновники фундації “Together For Ukraine” Толік Прядун і Віталій Ільчишин (США), начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук, представники громади.

Голова районної ради Руслана Кушнір вручила подяки американським партнерам за благодійну діяльність. Завдяки тристоронній співпраці між Давидом Андрощуком, фундацією “Together For Ukraine” та “Radiologists Without Borders” після тривалого періоду переговорів відбувся перший етап передавання дорогого обладнання для лікарні. Пані Руслана зазначила: «Я вірю, що це лише початок плідної співпраці з міжнародними партнерами, і працюватимемо ми й надалі для нарощування як матеріальної бази, так і діагностичної потужності лікарні. Хочеться ще раз подякувати фундації “Together For Ukraine” та докторові Tarig Gill за їхній щедрий дарунок жителям Лановецького району».

Також доктор Tarig Gill був вражений тим, скільки зусиль доклав Анатолій Прадун для допомоги місту, в якому він народився. І пообіцяв у близькому майбутньому, як подарунок на день народження Анатолія, передати у  Лановецьку лікарню УЗД апарат.

Довідково. Організація “Радіологи без кордонів” є волонтерською, некомерційною організацією, що базується в США,  працює з громадами в слаборозвинених країнах по всьому світу, щоб поліпшити здоров’я та засоби до існування, постачаючи діагностичне обладнання для надання послуг, навчання та підтримки.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*