gazpostach

До Зарваниці з’їхалися владики та єпископи УГКЦ15070У Марійському духовному центрі під головуванням глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава відбулася 72 сесія синоду єпископів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ.

Головною темою сесії було питання допомоги біженцям. Владики вирішили покращити материнську опіку Церкви над людьми, які постраждали внаслідок військової агресії, спрямованої проти нашої держави. Синод прийняв рішення і стосовно капеланського служіння для поранених у зоні АТО.

Також було розглянуто питання про заходи польсько-українського порозуміння заради майбутнього. Блаженніший Святослав повідомив про відкрите звернення до проводу Польської держави, духовних і культурних діячів та всього польського суспільства.

Члени синоду заслухали інформацію і про стан діалогу з Українською автокефальною православною церквою (оновленою) після їхнього єпархіального собору та схвалили її.

Йшлося і про підготовку прощі українських емігрантів Європи до м. Фатіми (Португалія) та зустрічі східних католицьких єпископів Європи у Фатімі, яка відбудеться в жовтні 2016 року.

А загалом у Зарваниці синод уважно розглянув ще багато інших важливих питань та прийняв відповідні рішення.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*