gazpostach

До Всесвітнього дня поезії10З нагоди Всесвітнього дня поезії у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Гостями заходу були молоді тернопільські поети, учасники літературної студії «Сім герц» Юрій Вітяк та Леся Ясніцька. Вони розповіли про особливості роботи в студії, що позиціонує себе як мистецьке об’єднання, завданням якого є викорінення графоманства і плекання якісного, естетичного поетичного продукту. 

Сама назва «Сім герц» означає особливу частоту текстів, а стиль, у якому вони пишуть, — «артхаус», тобто зрозумілий не для всіх.

Юрій Вітяк презентував поетичну збірку «С(Ш)тиль: антологія літературної студії «Сім герц», — що стала підсумком трирічної діяльності об’єднання. Вона зібрала кращі твори його представників.

Також під час заходу молоді поети читали власні вірші, розповідали про свою творчість та про те, що надихає їх при написанні поетичних текстів. Зустріч пройшла у затишній, теплій та дружній атмосфері.

Ольга ГАПОЧКА,

бібліотекар читального залу Тернопільської ОУНБ 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*