На свято Покрови у Великих Гаях відбувся Суперкубок області з футболу між переможцями Ліги чемпіонів Тернопільщини та Ліги Тернопільщини сезону-2020/21. Трофей розіграли ФК «Плотича» (Білецька громада) та «Говерла» з с. Дубівці (Байковецька громада) Тернопільського району.
Як повідомили у пресслужбі обласної Асоціації футболу, на початку матчу рахунок дальнім ударом відкрив півзахисник «Плотичі» Віталій Гоцалюк. У другому таймі Володимир Лема зробив перевагу колективу з Плотичі комфортною. І, вочевидь, після цього команда Білецької громади трохи розслабилася, чим не забарилися скористатись суперники. Ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Роман Шиптицький. Та вже через три хвилини після сольного проходу Дмитра Марценюка ФК «Плотича» знову мав перевагу в два м’ячі. А наприкінці зустрічі, замкнувши дальню стійку, відзначився ветеран тернопільського футболу Василь Рибак – 4:1.
Отож, ФК «Плотича» стала володарем Суперкубка серед кращих районних команд Тернопільщини!
«Була безкомпромісна боротьба, цікава для вболівальників!!! – поділився своїми емоціями після матчу голова асоціації футболу Тернопільської області Тарас Юрик. – ФК «Плотича» – перший володар Суперкубку області цього формату. Вдячність команді с. Дубівці за самовіддачу та волю до перемоги!!!
Обидвом командам великий респект! Сподіваюся, Ліга чемпіонів Тернопільщини та Ліга Тернопільщини стали справді класними турнірами, які реально «прижилися» та потрібні нашій футбольній області!!! До нових перемог».
А після завершення поєдинку відбулась урочиста церемонія нагородження. Футболісти отримали красиві медалі зі спеціальним гравірування саме під цей поєдинок і, звичайно, красень Кубок.