Повідомити новину

Поширити:

По чотири кращих команди з шести дивізіонів стали учасниками фінальної частини 6-го сезону чемпіонату України з футболу на Кубок Героїв АТО. Місце її проведення традиційне – навчально-тренувальна база київського «Динамо» в Кончі-Заспі.
Але, на жаль, футбольний клуб «Тернопіль АТО», який посів третє підсумкове місце в дивізіоні «Захід», припинив свої виступи у фінальній частині на стадії групового етапу. Треба зазначити, що команда наших земляків показала дуже гідну гру та результати. Так, у групі «В» ФК «Тернопіль АТО» (СБУ+НПУ) виграв у ФК «27 бригада» Національної гвардії України з м. Київ (четверте місце в дивізіоні «Київ») – 3:0. У другому турі ми поступилися 0:2 сильній команді ФК «ДонОВК» (ЗСУ+НПУ+СБУ) з Маріуполя Донецької області, яка зайняла перше місце в дивізіоні «Схід». І в третьому турі завдали поразки ФК «Прикордонник» ДПСУ з м. Могилів-Подільський Вінницької області, яка посіла друге місце в дивізіоні «Центр», з рахунком 2:1.
Після третього туру групового етапу визначилася вісімка кращих команд фінальної частини, але один програш не дозволив нашим землякам продовжити боротьбу за нагороди. Від дивізіону «Захід» таку можливість отримала команда ФК «Волинь АТО» з Луцька – переможець дивізіону 2020 року. Фінальний поєдинок за головний трофей чемпіонату відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського до Дня Захисника України 14 жовтня.
До речі, турнір проводять, починаючи з 2015 року, а цьогоріч у чемпіонаті взяла участь рекордна кількість  колективів – 96 команд, або близько трьох тисяч учасників бойових дій, які в 42 містах України зіграли більше 750 матчів. І перед кожним матчем побратими не забувають хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих в російсько-українській війні.
В одному чемпіонаті об’єднані футболом представники практично всіх силових структур та відомств сектору безпеки та оборони України, що є дійсно важливим та унікальним явищем у зміцненні обороноздатності України! Також це постійно діюча та наймасштабніша в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій. Тому учасники мають рацію, коли розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Хоча… і перемога не мало важить. Інакше за неї не велася б така запекла і напружена боротьба. А головний трофей сезону — Кубок Героїв АТО – є, до речі, перехідним і кожен переможець володіє ним протягом одного року.
Отож, до наступного сезону, до нових очікувань! І нехай представники практично всіх силових структур та відомств сектору безпеки та оборони України ведуть запеклу боротьбу лише на спортивних змаганнях, а не на полі бою!