gazpostach

До Мельнице-Подільської школи підведено воду36e3884995f2e8daf3a8e54d8677490f[1]Майже 20 років Мельнице-Подільська загальноосвітня школа, де навчаються понад 400 учнів,  не мала води. Тож діти були змушені користуватися туалетами на вулиці. І ось, поки учні насолоджуються канікулами, у школі – свято: пробурено свердловину і вода вже надходить до шкільних приміщень, в яких облаштовані новенькі санвузли.

«Звичайно, ця подія не є визначною на рівні держави. Але радісна для Мельнице-Подільської громади, – наголосив на урочистостях голова обласної ради Віктор Овчарук. – Для мене вирішення проблеми з водою у школі було принциповим питанням. Адже йдеться про дітей, щоб їм було комфортно навчатися і перебувати у школі. Зрештою, мова про здоров’я учнів. Спільними зусиллями й завдяки спонсорським коштам проблему вдалося вирішити».

На урочистості зійшлося чимало батьків, учителів, мешканців Мельниці-Подільської. «Я складаю величезну дяку голові обласної ради Віктору Овчаруку, – зазначив селищний голова об’єднаної громади Володимир Боднарчук. – Це питання він узяв під особистий контроль і доклав багато зусиль, аби були позитивні результати. Тепер у нашій школі створені нормальні умови для навчання дітей».

На буріння свердловини та підведення води до школи витрачено 60 тисяч гривень. Усі кошти – спонсорські. Облаштування санвузлів обійшлося у 150 тисяч гривень. Ці кошти надала селищна рада. «Це ще один успішний приклад  доцільності створення об’єднаних громад, як це зробили у Мельниці-Подільській, – наголосив Віктор Овчарук. – Громада отримала кошти на соціальний розвиток і самостійно визначає, куди їх спрямовувати і як ними розпоряджатися».

Після урочин та освячення свердловини Віктор Овчарук і присутні вшанували пам’ять Героя України Петра Андруника, який загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. На його честь на фасаді школи встановлено меморіальну дошку.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*