gazpostach

До голови – через м’яке місце2002Днями у Фейсбуці дивився повчальне відео, як в Азії карають за крадіжки. Четверо дужих чоловіків тримають злодія за руки і ноги, а інші лупцюють його різками по… м’якому місцю. Ні жалібний вереск, ні обіцянки більше не чинити протиправного не допомагають. Екзекуція має бути повною. Інакше злодюжка усвідомить, що можна красти, а згодом навчитися жалібно і професійно просити про помилування. Відео завершилося останнім ударом, а тому невідомо, чи покараний ще мав сили дременути чи залишився лежати.

Історія, що сталася у Збаражі, і про яку розповіла «Доба», не приховує останніх акордів покарання. А починалася вона банально. Вочевидь від безділля двоє хлопців пройшлися людськими городами, щоби розжитися на щось їстівне, а згодом пішли купатися. Вирішили, що голяка буде краще, адже сушити одяг нема часу. Ось тут вони й попалися. Одна пенсіонерка вирішила помститися за те, що хлопці нашкодили на городі і рвали її кабачки. Українські жінки хитрі, вигадливі і свого не попустять. «Злісна» бабця забрала їхній одяг та й пішла додому. Юнакам нічого не залишалось, як іти за нею голяка і просити віддати штани та футболки.

Але й тут їм не пощастило. Знайшовся чоловік, який почав знімати все те на відео. А жінка лише заохочувала:

– Знімайте їх, знімайте. Хай знають, як по чужих городах ходити. Тре їм ше кабака дати в руки…

Добре, що на гвалт ще не збіглися сусіди, бо могли застосувати виховний захід за азійським сценарієм. А удари різками по голому м’якому місцю, кажуть, доходять до свідомості набагато швидше.

Проте ефект розголосу замість сусідів здійснив автор відео, яке моментально розлетілося багатьма сайтами, і не лише місцевими.

– Пацани, таке відео за тиждень три штуки переглядів має. Якщо ви не були популярними, то станете, – жартував оператор.

І він би точно виконав свою обіцянку, якби відео не видалили з YouTube «за порушення правил через наготу чи матеріали сексуального характеру».

Зрештою, для початку їм і того розголосу вистачить. І урок, майже не сумніваюся, матимуть на все життя.

Сергій БАЛУЦЬКИЙ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*