gazpostach

До хабарів привчаємо з дитячого садочка14121Доброго дня, дорога «Свободо». Пише до тебе матір, якій вже увірвався терпець. У мене троє дітей, двоє з яких школярі. Молодший закінчив дитячий садочок. І в кожному закладі я мала здавати гроші. І на що? На хабарі і подарунки для вчителів і вихователів.

Хочу розповісти вам, з якою несправедливістю я зіткнулась у садочку. В групі, де перебувала моя дитина, були діти різного соціального статусу. Одних батьки привозили на дорогих машинах, інші – приїжджали з мамами на тролейбусі. За всі чотири роки ніколи не поставало питання такого нерівноправ’я. Дітки дружили, гралися, ділилися іграшками.

Настав випускний. І тут почалося. Чомусь у батьківському комітеті опинилися лише багаті матусі. Котрі в один голос кричали, що ми повинні здавати кругленьку суму. Я й не зважала. Треба, то треба, це ж для дітей. Та, коли я побачила, що дітям перепало якесь печиво, сочок, повітряна кулька і ВСЕ, не чулася від злості. Бо вихователям – і дорогі вазони, і конвертики з грішми. Завідуюча теж гарний подарунок отримала. Ми вітали усіх – кухарів, завгоспа, техпрацівників. Усіх, окрім дітей.

Про яку боротьбу з корупцією ми говоримо? Звісно, я почала вимагати, щоб більшу частину коштів мені  віддали. До мене примкнули й інші батьки. Минув вже майже місяць від випускного, а ми й досі скандалимо з батьківським комітетом. Повірте, не справа у коштах, справа у тому – на що вони пішли.

Дорогі батьки, звертаюся до вас і слізно прошу – не давайте жодних хабарів, не даруйте коштовних подарунків. Кажуть, вчителі беруть, але беруть те, що ви їм даєте. Припиніть це. Тоді, можливо, якість освіти в дошкільних і шкільних закладах покращиться і зникне несправедливе нерівноправ’я.

Оксана

м.Тернопіль

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*