gazpostach

До 1 листопада в обласному центрі обіцяють відремонтувати набережну від «Острівку кохання» до «Циганки»210942Для того, щоб тернополяни могли помилуватися красою ставу, було залишено декілька секторів без паркану. Окрім цього, у проміжках між ними облаштували лавки для відпочинку.

Зазначимо, що оновлення набережної в напрямку «Циганки» – це один з наймасштабніших об’єктів реконструкції за останні кілька років в Тернополі.

Зокрема, на День міста вже відкрили частину набережної від пивзаводу до рятувальної вишки. Там облаштували скейт-парк, пішохідну алею та велодоріжку. Окрім цього, є спортивний та дитячий майданчик і пішохідний фонтан.

– Ми зробили вже повністю укріплення берегу. Забили наново 27 паль, які берег укріпили повністю. Підрядники дають гарантію на 50-100 років. Навезли новий камінь, який і укріпляє берег і додає окраси. Зараз робляться роботи по облаштуванню покриття з бруківки. Також буде готуватися окрема велосипедна доріжка. Залишаються лавочки для відпочинку зі сторони парку в зелених зонах і зроблено в цьому році така новація – лавочки для відпочинку поміж турнікетним загородженням, – розповів очільник міста Сергій Надал.

Джерело: www.0352.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*