gazpostach

«Діти змінюють світ»2[1]Лідери учнівського самоврядування Тернопільщини взяли участь у дводенному Всеукраїнському форумі «Діти змінюють світ», який  відбувся в Київському музейному комплексі «Мистецький арсенал».

Учасники форуму працювали в семи тематичних локаціях, де обговорювали питання, як школа може навчити свободи, як вчитель може допомогти учневі бути справжнім, чи можна в школі навчитись дружби та яку найважливішу мудрість має винести школяр з української школи.

Про роль церкви у житті людини, корупцію та любов до ближнього, а ще про людські цінності діти спілкувалися з Верховним архієпископом Києво-Галицьким  предстоятелем Української греко-католицької церкви Любомиром Гузаром.

Зустрівся з дітьми і Президент України Петро Порошенко.

– Ми будуємо нову країну. Ви є майбутнім України і я пишаюся, що в України таке красиве, чисте, вільне, патріотичне майбутнє, – звернувся він до присутніх.

Вітаючи учасників форуму з Міжнародним днем захисту дітей, Президент побажав кожному починати зміни з себе і зазначив, що «мріє жити в країні, символом майбутнього якої є такі діти» та наголосив, що саме громадянське суспільство, небайдужі громадяни України сприяють тому, щоб країна ставала привабливішою, розумнішою, демократичною, сильною, економічно розвинутою та справедливою.

Усі пропозиції щодо шляхів вирішення дитячих проблем школярі донесли Президентові України Петру Порошенку та Уповноваженому Президента з прав дитини Миколі Кулебі.

Ірина  ВЛАДИМИР,

керівник  делегації лідерів учнівського самоврядування Тернопільщини

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*