gazpostach

«Діти світу – проти війни»222240До Міжнародного дня захисту дітей у Тернополі пройшов патріотичний флешмоб «Діти світу – проти війни». Захід влаштували біля набережної міського ставу. У ньому взяли участь близько 40 школярів з Польщі та діти учасників АТО з Тернопільщини.

Танець розпочали зі звуків пострілу. Далі продовжили під пісню «Перлина України». Наприкінці у небо запустили кульки кольорів українського та польського прапорів і голубів, що символізують мир.

«Цим заходом ми хотіли показати, що війна – це лихо, і страждають, насамперед, діти. Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня захисту дітей ми проводимо обласний марафон «З турботою про дитину». Флешмоб – один із заходів у рамках марафону. Це – звернення-заклик дітей до очільників Російської Федерації припинити збройну агресію проти українського народу», – розповів начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ростислав Дрозд.

Діти з Любуського воєводства та м. Зелена Гура (Республіка Польща) впродовж кількох днів мали культурну програму на Тернопільщині. Кажуть, що встигли поспілкуватися з переселенцями, які розповіли їм про події на сході.

«Страшно, коли поруч з твоїм домом стріляють. Дуже шкода, що багатьом маленьким українцям довелося чути постріли. Сподіваюся, що війна в Україні скоро закінчиться. Адже всі ми повинні жити в мирі, – зауважила польська школярка Анна Шиманюк. – Мені дуже сподобалося на Тернопільщині. Тут привітні люди, тому обіцяю приїхати до вас знову».

«Я дуже рада, що приїхала до Тернополя. Адже ми дружні народи. Цікаво було подивитися, як живуть мої однолітки у сусідній державі», – поділилася Анна Шиманюк.

Додамо, що у флешмобі участь також взяв голова обласної державної адміністрації Степан Барна. «Ми –  за мир, і сьогодні ми це вкотре довели!», – підсумував очільник краю.

Наталя ЛУКІВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*