06.12.2022 21:52

Повідомити про новину

Поширити:

У Жнибородах у сім’ї Мар’яна й Надії Зазуляків зростають три маленьких сонечка. Донечки – майбутні артистки і синочок – автолюбитель.
Їхній дім наповнений дитячим сміхом та пустощами. Дві красуні-донечки та чудовий синочок щодень дарують рідним щастя, а вони їм – безмежну любов та турботу.
Найстарша, восьмирічна Каринка, вже другокласниця, а п’ятирічна Мар’янка та трирічний Сашко ходять у дитячий садочок. Дівчатка кажуть, що в майбутньому неодмінно стануть артистками. Про це свідчать і концерти, які вони організовують вдома. Часто виступають і на сцені місцевого клубу. А от Сашкові не до співів. Він, як справжній чоловік, цікавиться автомобілями і не розлучається із своїм джипом, яким сам керує. Для нього це – неабияке задоволення. 
Щонеділі сім’я йде до церкви. Там дякують Господу за отримані ласки та просять того, чого потребують. Вихідні і свята проводять або на природі, або прошкують у гості до рідні, або ж запрошують гостей до себе. Головне, щоб разом і всі були задоволені. Щоправда, карантин вніс свої корективи, тож про зустрічі з друзями й рідними поки що тільки мріється. 
Мама Надя змалечку вчить діток любити та поважати одне одного, а ще вміти пробачати. «Буває, що між ними виникають якісь непорозуміння, бо то ж діти, то ляльку не поділили, то не можуть обрати мультик для перегляду, – каже вона. – Але вони швидко знаходять компроміс і вже за лічені хвилини сварки як не було». А тато Мар’ян привчає малечу до того, що потрібно виконувати обіцянки та доводити розпочату справу до завершення. Щоб краще засвоїли настанови, батьки показують все на практиці. 
«Найбільше щастя для мене – то здорові і щасливі діти. Звичайно, в житті не обходиться без труднощів, адже троє діток вимагають неабиякої відповідальності та турботи. Але тут на допомогу приходять наші матері – Надія та Ганна, улюблені бабусі малечі. Ми з чоловіком щиро вдячні  за їхню допомогу». 
А щасливий татусь зізнається: «Діти  – найбільший скарб в моєму житті. Це наші крила, опора та надія. Я безмежно вдячний дружині, що подарувала три яскравих сонечка, які роблять яснішим навіть найпохмуріший день. Ми дякуємо Богові за них та просимо доброї долі для діточок», – розповів пан Мар’ян.
Уляна ДМИТРУК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.